Warning: A non-numeric value encountered in /data/1/1/11217cdc-d2c3-43f7-8945-3523c689df2d/bymilash.com/web/wp-content/plugins/ship-per-product/includes/ship-per-product-options.php on line 1179
Home - bymilash.com
ortopedicke banner

ortopedické

pozrieť ponuku
Snímka obrazovky 2022-01-21 o 18.20.12 copy

BAREpučky

pozrieť ponuku

Najkvalitnejšie materiály

Organickú bavlnu kupujeme v Nemecku s najvyšším možným certifikátom GOTS. Tlačíme na ňu certifikovanými farbami vhodnými aj pre novorodencov doma na Slovensku. Bavlnenú výplň nám vyrábajú v susedných Čechách. Vždy kvalitne a ak sa dá, tak lokálne.

Originálny dizajn

Vzory, ktoré na látku tlačíme sú vyrábané iba pre nás slovenskými dizajnérmi.

Výroba na Slovensku

Všetky naše produkty sú vyrábané na Slovensku či už nami samými, alebo našimi zodpovednými dodávaťeľmi.

Dlhotrvácnosť

Nepredávame lacné veci, predávame však kvalitné veci, ktoré vydržia. Za svojimi produktami si stojíme. Všetko, čo predávame aj sami používame.

Bez odpadu

Odpad z produkcie našich väčších výrobkov využívame na šitie menších výrobkov. Odpad, ktorý aj tak vzniká pravidelne darujeme na ďalšie využitie. Produkty balíme do obalov-neobalov, ktoré môžu ďalej poslúžiť alebo byť skompostované.

Prihláste sa k
odberu noviniek

Prihláste sa k odberu našich noviniek a budete vždy včas informovaní o novinkách a akciách, ktore pre vás chystáme.

*Prihlásenim sa k odberu noviniek súhlasíte so spracovaním osobných údajov na marketingové účely.

Milash deka je náš miláčik, chodí všade tam kam my. Výborný prístup, kvalitná práca, predávajúca s veľkým srdcom a citom… úplná radosť nakupovať.
Slávka
Vřele doporučuji, nejen že jsou deky naprosto úžasné!! Ale celá komukace a vše se značkou neuvěřetelně vstřícná :)) Moc děkujeme! Bereme je s sebou všude, jsou nádherné a funkční. A když je nebereme ven, používáme je jako plédy ke gauči :))
Aneta
Krásne deky, kvalitný materiál, úžasný prístup a super komunikácia zo strany predávajucej s akou som sa už dlho v e-shope nestretla. Maximálna spokojnosť. Deka a návliečka na vankúšik už zdobia detskú postieľku.
Michaela
Veľmi dobrý prístup a aj kvalitný tovar 🙂 Odporúčam!
Vladimíra
Chvíľku strpenia prosím...