Krásne deky, kvalitný materiál, úžasný prístup a super komunikácia zo strany predávajucej s akou som sa už dlho v e-shope nestretla. Maximálna spokojnosť. Deka a návliečka na vankúšik už zdobia detskú postieľku.
Michaela
Milash deka je náš miláčik, chodí všade tam kam my. Výborný prístup, kvalitná práca, predávajúca s veľkým srdcom a citom… úplná radosť nakupovať.
Slávka
Veľmi dobrý prístup a aj kvalitný tovar 🙂 Odporúčam!
Vladimíra
Vřele doporučuji, nejen že jsou deky naprosto úžasné!! Ale celá komukace a vše se značkou neuvěřetelně vstřícná :)) Moc děkujeme! Bereme je s sebou všude, jsou nádherné a funkční. A když je nebereme ven, používáme je jako plédy ke gauči :))
Aneta

Chcete predávať Milash?

Ak chcete predávať produkty Milash vo svojom kamennom či online obchode, napíšte nám na info@bymilash.com Ak je vaša firma riadne registrovaná (máte IČO) a máte kamennú prevádzku či eshop, radi vám zašleme veľkoobchodný cenník a naše obchodné podmienky.

Vo vašom obľúbenom obchode nemajú Milash?

Odporučte nám existujúci obchod kde by sme rozhodne mali byť a získajte zľavu 10% na nákup v našom eshope. Napíšte nám názov obchodu s kontaktným webom a získate od nás jednorázový zľavový kupón.

Nová kolekcia, doplnenie
skladu, či zľavy?

Prihláste sa na odber noviniek a my vám pošleme email vždy, keď to bude pre vás relevantné. Nebojte sa, zbytočne vás spamovať nebudeme. Váš email môžete z databázy kedykoľvek vymazať.

*Prihlásenim sa k odberu noviniek súhlasíte so spracovaním osobných údajov na marketingové účely.

Updating…
  • Žiadne produkty v košíku.