milash-about-us-FINAL-small

O nás

Milash sme založili my, manželia Janka a Michal, v roku 2016. Našim prvým, a na dlhú dobu jediným produktom sa stali nepremokavé piknikové deky pre mamičky. 

V roku 2018 sa nám narodil synček Miško a portfólio produktov sa začalo prirodzene rozširovať o nevyhnutnosti, ktoré sme ako rodičia používali každý deň. 

Pribudla zavinovačka pre deti s refluxom, ktorá nám v prvých mesiacoch pomáhala vo dne aj v noci, šnúrka na cumlík, bez ktorej sa ani nepohneme, ale aj papučky pre zdravé nôžky a mnoho iných vychytávok, ktoré sme si vyrobili, odskúšali a zdokonalili pre vás, našich zákazníkov.

Najkvalitnejšie materiály

Organickú bavlnu kupujeme v Nemecku s najvyšším možným certifikátom GOTS. Tlačíme na ňu certifikovanými farbami vhodnými aj pre novorodencov doma na Slovensku. Bavlnenú výplň nám vyrábajú v susedných Čechách. Vždy kvalitne a ak sa dá, tak lokálne.

Originálny dizajn

Vzory, ktoré na látku tlačíme sú vyrábané iba pre nás slovenskými dizajnérmi.

Výroba na Slovensku

Takmer všetky naše produkty sú vyrábané na Slovensku či už nami samými, alebo našimi zodpovednými dodávaťeľmi.

Dlhotrvácnosť

Nepredávame lacné veci, predávame však kvalitné veci, ktoré vydržia. Za svojimi produktami si stojíme. Všetko, čo predávame aj sami používame

Bez odpadu

Odpad z produkcie našich väčších výrobkov využívame na šitie menších výrobkov. Odpad, ktorý aj tak vzniká pravidelne darujeme na ďalšie využitie. Produkty balíme do obalov-neobalov, ktoré môžu ďalej poslúžiť alebo byť skompostované.

Chvíľku strpenia prosím...
  • Žiadne produkty v košíku.